Laat de zomer maar komen!
We starten het outdoor seizoen met heel wat nieuwigheden en opvallende trends.
De eerste zonnestralen breken door, de dagen worden langer en plots begint het te kriebelen…
Het outdoor seizoen is officieel van start gegaan. Tijd om opnieuw naar buiten te trekken en te genieten van lange avonden, zonnige ochtenden en alles daartussenin. Want laat ons eerlijk zijn: er is niets heerlijker dan van elke zonnestraal te kunnen genieten in je eigen tuin, omringd door comfort en schoonheid.
De zomer – en het leven in de tuin – draait om puur genieten. Of je nu houdt van uitgebreid tafelen met vrienden, een rustig koffiemoment in de ochtendzon of languit ontspannen met een goed boek.
Met het voorjaar in aantocht stellen we jullie graag enkele nieuwigheden en opvallende trends voor.
Under Belgian Skies
Onze zomers… die kunnen kort zijn, of verrassend lang – het is maar hoe je het bekijkt. Zodra de zon zich in de vroege lente laat zien, staan we te popelen om naar buiten te gaan. En tot diep in de herfst proberen we elk straaltje nog mee te pikken.
Misschien net daarom mogen we onszelf echte specialisten noemen in outdoor leven. Belgische merken weten als geen ander hoe ze stijl, comfort en duurzaamheid moeten combineren, aangepast aan ons soms grillige klimaat.
Met trots stellen wij in onze winkel een selectie voor van topmerken zoals Ethnicraft, Joli, Umbrosa, Extremis, Vincent Sheppard, Jardinico, Royal Botania, Brustor en Manutti. Elk met hun eigen signatuur, maar allemaal met dezelfde passie voor kwaliteit en design.
Cabrio
De Cabrio van Extremis is een innovatieve all-in-one lounge die echt uniek is op de tuinmeubelmarkt. Functionaliteit en design komen hier perfect samen, zoals we dat van Extremis gewoon zijn.
Anamon parasol
Daarnaast kijken we ook uit naar de komst van de Anamon, binnenkort te bewonderen in onze showroom. Een bijzondere parasol waarin esthetiek, functionaliteit en vooruitstrevende technologie elkaar moeiteloos versterken.
Colorful is Soulful
Deze zomer draait alles rond kleur. Durf opvallen, durf combineren, durf spelen.
Het Deense merk Houe introduceert een opvallende nieuwe tint: flashy limoen geel – een instant oppepper voor elk terras. Ook bij Fermob geldt: te veel kleur bestaat niet. Hoe meer, hoe beter.
Die kleurrijke trend zet zich moeiteloos verder in decoratie. Denk aan speels servies, opvallende vazen, flashy kussens en sfeervolle verlichting in gedurfde tinten. Nieuw in onze winkel is
&klevering – een merk dat kleur ademt en je interieur meteen een vrolijke boost geeft.
Retro is back!
Franjes, pompons, strepen en retrokleuren maken een opvallende comeback.
Vooral bij onze parasolmerken zien we deze trend sterk terugkomen. Zowel Jardinico als Umbrosa verrassen met nieuwe collecties vol kleur, textuur en karakter. Naast het strakke, no-nonsense design verschijnt er nu ook een speelsere lijn, rijk aan tinten en subtiele fantasietjes.
Ze brengen een nonchalante, bohemien sfeer in de tuin.
Wij zijn alvast grote fan van de kleurtjes, frullekes, patroontjes en nieuwigheden – lentekriebels gegarandeerd!
En jij? Voel je het ook al? Hoor je de vogeltjes fluiten, voel je die eerste warme bries? Dan zit je helemaal in de juiste vibe.
Laat de zomer maar komen ☀️!